Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Виставка "Балтійське скло: діалог вітру з дощем"

середа, 04. 09. 2019

4 вересня о 17.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (м. Київ, вул. Лаврська,9) відбудеться відкриття виставки «Балтійське скло: діалог вітру з дощем».

Балтійський шлях як дух свободи та гідності завжди приваблював. Та шлях тих, хто працює зі склом, вражає випробуваннями.

Анда Мункевіца (Латвія), Індре Стульґайте-Крюкієне та Реміґіюс Крюкас (Литва), Іво Лілль (Естонія) присвятили себе мистецтву скла, довівши майстерність до досконалого та рівень втілення ідей до філософського. Давня традиція склярства та її постійне живлення новими ідеями, технічними експериментами, дизайнерськими рішеннями та емоційними сплесками і сформували у світі феномен – балтійське скло.
Балтійська сповідь – це розмова вітру з морем, піщаних дюн з хмарами та дощем, за якими приховується сонце. Це сповідь про нас та світ, де великою мудрістю є вдячність красі буття. Власне митці дарують нам цю мить краси. Тож балтійська сповідь мовою скла відбулась в українському просторі. Проект реалізовується в рамках ювілейного 11-th International Blown Glass Symposium in Lviv

Експозиція триватиме до 5 жовтня.
Графік роботи виставки щодня, крім вівторка з 10:00 до 18:00.
Запрошуємо відвідати!


Куратори виставки: Олена Сом-Сердюкова, доктор філософії;
Михайло Бокотей, доктор філософії.

Виставку присвячуємо нашому дорогому другу Іво Лілю (24.06.1953 – 04.08.2019).

Проект реалізовується завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Організатори:  Львівська національна академія мистецтв, Національна академія мистецтв України, музей скла у Львові, Національний музей українського народного декоративного мистецтва.

 #запідтримкиУКФ #znakovi_2019

Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Повернутись назад

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35, Корпус №4, 3 поверх
тел. 032 2761400, glass@lnam.edu.ua