Виставка та презентація каталогу В. Боднарчука

середа, 12. 09. 2018

Запрошуємо Вас на презентацію каталогу та відкриття виставки приват-професора кафедри художньої кераміки ЛНАМ Василя Боднарчука у Музей ЛНАМ, що відбудеться 12 вересня о 15:00.

Музей ЛНАМ знаходиться у корпусі № 1 ( вул. Кубійовича, 38, 2 поверх).

Про автора:
Василь Боднарчук народився 9 вересня 1948р. в с. Тязів Галицького району Івано-Франківської обл. В 1968 році закінчив Косівське училище прикладного мистецтва (відділ художньої кераміки). В 1970-1975рр. навчався на кафедрі художньої кераміки Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва (нині — ЛНАМ) (педагоги з фаху: Панасюк В.Г., Горбалюк Б.В., Флінта З.П., Гудак В.А., Борисенко В.Н.).
Працює в ділянці декоративної кераміки, кераміки для архітектурного та ландшафтного середовища, станкового живопису, дизайну та проектування інтер’єрів. З 2000р. працює на кафедрі художньої кераміки Львівської національної академії мистецтв. З 2004р. член Національної спілки художників України. З 2009р. Заслужений художник України. З 2014р. доцент кафедри художньої кераміки. З жовтня 2016р. - приват-професор кафедри художньої кераміки.
Автор 16-ти персональних виставок. Учасник чисельних виставок в Україні та за кордоном. Учасник симпозіумів кераміки в Опішному та в Малій Білозерці та Біенале кераміки в Тюфе, Франція. Твори автора зберігаються в музеях Львова, Києва, в Національному музеї гончарства в Опішні, в приватних колекціях України, Польщі, Франції, США та Росії.

Музей ЛНАМ