Виставка "Ню" Надії Собко у галереї ЛНАМ

вівторок, 28. 01. 2020

28 січня о 16:00 запрошуємо в галерею ЛНАМ (Галерея ЛНАМ) на відкриття персональної виставки Надії Собко (Nadya Sobko), що презентуватиме свій авторський проект, який стане для мисткині рефлексією на травматичні спогади з дитинства, публічним роздумом щодо людської пам'яті та щоденників,як засобів метафоричної та непрямої вербалізації емоцій.

"Я так мало пам'ятаю, але є спогади, які ковтають мене і я бачу їх нутрощі . Один з таких - моє перше усвідомлення смерті, як процесу невідворотного. Тоді, вночі, під ковдрою я зовсім мала довго думала та плакала, а мама, прокинувшись, шепотіла, що зі мною такого ніколи не станеться. Я ще тоді не повірила і заховала той страх глибоко під пахви. А далі було ще багато дивних та "кусючих" подій, які облизали мої дні, а мене залишили заплаканою.
Сьогодні страх змінила цікавість і я тут в пошуках відповідей, яких ніде немає. Тепер хочеться позбутись тих історій, щоб легше було надалі безглуздо шукати. Цікаво, напевно ж у всіх пахви наповнені кусючими історіями? Можливо, моя відповідь захована під шкірою іншо[го]ої."

Куратори проєкту: Орест Голубець, Юрій Новачинський, Катерина Супранович.

Виставка чинна до 16 лютого 2020 року.
Галерея ЛНАМ, вул. Кубійовича 35Б.
понеділок-п'ятниця 10:00 - 17:00

Фотозвіт: Катерина Супранович, Марія Собко

галерея ЛНАМ

Повернутись назад